11 czerwca 2019 21:03 | Aktualności

PIKNIK RODZINNY

W sobotę 8 czerwca na placu szkolnym odbył się zorganizowany przez Radę Rodziców „Piknik Rodzinny”. Nauczyciele wraz ze swoimi uczniami przygotowali część artystyczną pikniku, zaś rodzice zadbali o całą resztę – były zabawy na dmuchanej zjeżdżalni, malowanie twarzy, gra w piłkę, zwierzątka z balonów oraz smaczne przekąski: uwielbiana przez wszystkich wata cukrowa i kiełbaski z grilla. Nie zawiodły też mamy, które przygotowały pyszne ciasta. Wszyscy znakomicie się bawili, czemu sprzyjała też bardzo słoneczna pogoda. Piknik rozpoczęła Pani Dyrektor dziękując wszystkim za przybycie,  życząc miłych wrażeń i dobrej zabawy. Następnie przedszkolaki i uczniowie wystąpili przed licznie zgromadzoną publicznością. Dzieci najmłodsze zaprezentowały m.in. „Taniec Pszczółki Mai”, grupa starsza taniec piratów oraz hip – hop, uczniowie z edukacji wczesnoszkolnej zatańczyli poloneza oraz zaśpiewali przeworskie przyśpiewki, zaś chór szkolny przy akompaniamencie Pana Marcina Szylara przedstawił wiązankę melodii ludowych. Wystąpili również laureaci Podkarpackiego Konkursu Literatura Dzieci i Młodzieży  - Szymon Michno i Aleksandra Piątek.