24 czerwca 2019 10:25 | Aktualności

POŻEGNANIE KLAS NAJSTARSZYCH

W dniu 17 czerwca w naszej szkole odbyło się pożegnanie uczniów z klas najstarszych. W bieżącym  roku szkolnym w związku z reformą edukacji żegnaliśmy klasę III gimnazjum oraz klasę VIII szkoły podstawowej. Uczniowie z klas VII i VI przygotowali program artystyczny, w którym w sposób humorystyczny przedstawili szkolne lekcje – język polski, matematykę, biologię i chemię. Zabawne dialogi „nauczycieli” z „uczniami” wywołały wiele radości wśród uczniów, którzy zasiedli na widowni. Następnie rozdano nagrody dla wszystkich absolwentów za szczególne osiągnięcia widziane oczami ich młodszych kolegów. Uczniowie klas najstarszych również ze swojej strony przygotowali program pożegnalny, w którym znaleźli się na bezludnej wyspie, a następnie przedstawili w formie krótkich skeczy  wizję swojej przyszłości. Uczniowie pożegnali się z Panią Dyrektor  i nauczycielami dziękując im za wszystkie wspólnie spędzone lata, za trud i wysiłek włożony w ich edukację, nieustającą motywację do zdobywania wiedzy oraz wsparcie w trudnych chwilach. Pani Dyrektor życzyła wszystkim absolwentom powodzenia, spełnienia marzeń, dostania się do wymarzonych szkół będących kolejnym krokiem w realizacji ich życiowych planów oraz umiejętności i chęci wdrażania w życie słów patrona naszej szkoły:  „Nie daj się zwyciężyć złu, lecz zło dobrem zwyciężaj.

Pożegnanie klas 8 - rok szkolny 2018/2019