24 czerwca 2019 10:30 | Aktualności

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

W dniu 19 czerwca zakończyliśmy uroczyście kolejny rok szkolny. Po Mszy świętej spotkaliśmy się przed budynkiem szkoły, gdzie po odśpiewaniu szkolnego hymnu nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru uczniom z klas młodszych (uczniowie, którzy mają zaszczyt być w poczcie sztandarowym to najlepsi uczniowie szkoły z wysokimi wynikami w nauce, ale również cechujący się wysoką kulturą osobistą i godnie reprezentujący szkołę w środowisku). Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody za udział w  konkursach uczniom, którzy zdobyli w nich wysokie miejsca (konkursy ogólnopolskie, wojewódzkie i gminne) oraz puchary dla wyróżniających się sportowców z naszej szkoły. Pani Dyrektor jeszcze raz pożegnała absolwentów klasy III gimnazjum i klasy VIII szkoły podstawowej wręczając im świadectwa oraz informacje o wynikach egzaminów zewnętrznych i życząc powodzenia na kolejne lata wytężonej pracy. Na koniec Pani Dyrektor wręczyła listy gratulacyjne dla rodziców wyróżniających się uczniów, którzy w tym roku ukończyli szkołę oraz podziękowania dla rodziców zaangażowanych w działalność szkoły. Po zakończeniu oficjalnej części uczniowie udali się z wychowawcami do klas po odbiór świadectw promocyjnych. W związku z zakończeniem roku szkolnego wszystkim nauczycielom, rodzicom a przede wszystkim uczniom życzymy wspaniałych, słonecznych  i bezpiecznych wakacji.